Analiz Fiyat Listesi

* Akreditasyon kapsamındaki testlerdir.
**Solvent yoğunluğu talep sahibi tarafından belirtilmelidir. Aksi taktirde yoğunluk 0,91 g/cm³ kabul edilecektir.

AÇIKLAMALAR:

  1. Numunelere uygulanan analizlerin süreleri değişiklik gösterebilir. Yıldız Demir Çelik A.Ş Laboratuvarları değişik sebeplerle uzayan rapor sürelerinden dolayı sorumluluk kabul etmez.
  2. Hızlandırılmış Test Süresi ANALİZ LİSTESİNDE verilen standart sürenin 2/3'ü dür. Numune kabulü saat 12:00’a kadar olup, %50 fiyat farkı uygulanır.
  3. Saat 12:00'dan sonra teslim edilen numuneler, ertesi gün işleme alınırlar. Cumartesi günü servis süresi içinde değildir. Hızlandırılmış test talepleriniz için lütfen teyit alınız. Raporlama, servis süresinin içindedir.
  4. Analizlerden artan ve/veya analiz edilmiş numuneler, Analiz Raporu tarihinden itibaren 45 gün süresince saklanır. Analiz raporu tarihinden 45 gün geçtikten sonra, kalan/kalmış olabilecek numunelerden tekrar analiz yapılmaz. Bu süreden sonra Analiz sonuçlarına yapılacak itirazlar geçersizdir.
  5. Yapılacak analizlere ve hizmetlere ait ücretler, müşteri tarafından peşin olarak ödenir. Rapor, ödeme yapıldıktan sonra müşteriye gönderilir. Ödemenin yapılmaması halinde, YDÇLAB ödeme yapılıncaya kadar analiz hizmetlerine başlamama veya analiz raporunu müşteriye iletmeme hakkına sahiptir.
  6. Sözleşme şartları Test Talep Formunda beliritilmiştir.